Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych

Ogłoszenie numer: 4318261, z dnia 2021-03-15

AKA-Projekt Kwass Andrzej

AKA Projekt Kwass Andrzej działa od 1997r. Pracownia projektowa branży konstrukcyjno - budowlanej. Wykonywanie projektów budowlanych, przetargowych, wykonawczych  i warsztatowych głównie w zakresie budownictwa kubaturowego konstrukcji żelbetowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • kreślenie rysunków zestawczych, szalunkowych i zbrojeniowych elementów konstrukcji żelbetowych
  • opracowanie rysunków do projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych
  • podstawowe zadania organizacyjne i oprawa dokumentacji
  • udział w inwentaryzacjach budowlanych
  • w dalszej perspektywie - samodzielne wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

Wymagania

  • wykształcenie minimalne - absolwent technikum budowlanego lub student wydziału budownictwa
  • znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCad, ZWcad lub Allplan)
  • forma zatrudnienia: własna działalność (preferowana), umowa o pracę (na początek okres próbny)

Oferujemy

  • stabilna praca, wysoka kultura pracy, ciekawe projekty (głównie z zakresu budownictwa kubaturowego)
  • poziom wynagrodzenie 4,0 tys. zł + VAT (funkcją ilości wydanych rysunków)
  • szkolenia w zakresie obsługi programów inżynierskich (koszty kursów po stronie firmy)

Wynagrodzenie

Od 3000 do 6000 PLN