Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Numer: StPr/20/0710
OBOWIĄZKI:
sporządzanie projektów instalacji, kompletowanie dokumentacji projektowej, obsługa urzadzeń biurowych, kontakt z klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne, kierunek: ochrona środowiska
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze