Asystent projektanta instalacji sanitarnych k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/9757
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie projektów instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych). Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wg okreslonych standardów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, inzynieria środowiska, znajomość programów Audytor C.O., OZC, H2O, znajomość MS Office.Wykonywanie projektów instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych). Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz wg okreslonych standardów.Oferta przeznaczona dla zarejestrowanych osób bezrobotnych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy