Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Firma ELTRIX Wielgus Robert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce specjalizuje się w budowie systemów zasilania konwencjonalnego oraz Odnawialnych Źródłach Energii.

miejsce pracy: Raszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżąca pomoc projektantom instalacji elektrycznych
  • Bieżąca pomoc przy dokumentacjach realizowanych kontaktów

WYMAGANIA

  • student III-V roku studiów zaocznych (elektrotechnika, energetyka…)
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • udział w innowacyjnych projektach w tym w branży OZE,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość kontynuowania uczelni
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy