Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Firma ELTRIX Wielgus Robert z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży innowacyjnych technologii w energetyce specjalizuje się w budowie systemów zasilania konwencjonalnego oraz Odnawialnych Źródłach Energii. W związku z rozwojem firmy w obszarze budowy farm fotowoltaicznych poszukujemy

miejsce pracy: Raszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżąca pomoc projektantom instalacji elektrycznych
  • Bieżąca pomoc przy dokumentacjach realizowanych kontaktów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe elektryczne (Inżynier elektryk) lub student IV-V roku studiów zaocznych (elektrotechnika)
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  1. udział w innowacyjnych projektach w tym w branży OZE,
    szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
    pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
    stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
    niezbędne na danym stanowisku narzędzia pracy