Asystent projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn, Poznań, Wolsztyn
Zakres obowiązków:
  • Opracowanie dokumentacji projektowej (wykonawczej)
  • Wsparcie organizacyjne kierowników kontraktu
Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacji) związanych z realizowanymi budowami na terenie całej Polski oraz dla chętnych wyjazdy zagraniczne
  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrotechnika lub pokrewnym
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Dobra znajomość programu CAD
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu DIALUX lub pokrewnego
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenie mające na celu uzyskanie uprawnień SEP
  • Wsparcie w uzyskaniu uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania w zakresie instalacji elektrycznych