Asystent Projektanta Drogowego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków | Numer ref.: APD/036/JWT

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: szkolenia, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Możliwość pracy hybrydowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku związanym z projektowaniem dróg
  • Znajomość oprogramowania Civil3D lub InRoads w zakresie modelowania 3D
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Otwartość na pracę ze zdalnym zespołem

Zadania:

  • Opracowanie projektów drogowych i elementów towarzyszących w bezpośredniej współpracy z zespołem szwedzkim
  • Sporządzanie elementów dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami
  • Opracowywanie modeli 3D projektów infrastrukturalnych

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych żelbetowych i stalowych

FSprojekt Pracownia Projektowa

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica

Dodano: dzisiaj

Poszukujemy osoby znającej się na wykonywaniu rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych oraz rysunków warsztatowych konstrukcji stalowych. Mile widziana umiejętność projektowania prefabrykowanych elementów żelbetowych. Projektujemy konstrukcje w...

Asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych (branża konstrukcyjna)

ESOLEO Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, al. Wyścigowa 6

Dodano: wczoraj

Będziesz odpowiedzialna/y za: opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem projektanta z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi - w tym sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami,...