Asystent projektanta branży sanitarnej

Spółka działająca w sektorze energetyki, zajmująca się projektowaniem i przygotowaniem inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantem przy sporządzaniu dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz programów funkcjonalno-użytkowych w zakresie inwestycji dotyczących w szczególności: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji węzłów cieplnych i kotłowni, w tym kotłowni na biomasę, instalacji pomp ciepła, instalacji kogeneracyjnych oraz przyłączy cieplnych i gazowych, instalacji co i cwu.
  • Wsparcie w przygotowaniu wycen szacunkowych inwestycji
  • Dokonywanie uzgodnień między branżowych, pozyskiwanie materiałów do projektowania, wykonywanie wizji lokalnych, pomiarów.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu. Mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji OZE.
  • Mile widziana umiejętność sporządzania audytów energetycznych.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska.
  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania branżowego, w tym AutoCAD, pakiet Office, pakiet Audytor - Sankom
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Zdobywanie doświadczenia w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • Możliwość podejmowania nowych wyzwań

Rodzaj zatrudnienia

  • Na podstawie umowy o pracę lub B2B