Asystent Projektanta branży mostowej

SKD-Inżynieria Sp. z O.O. Sp. Kom. – to biuro projektowe z bogatym doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim zajmujące się tworzeniem projektów z zakresu inżynierii lądowej z naciskiem na konstrukcje mostowe, będące m.in. pionierem w projektowaniu mostów wykonywanych metodą nasuwania podłużnego, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • projektowanie i konstruowanie obiektów mostowych i ogólnobudowlanych
  • obliczenia konstrukcji sprężonych
  • obliczenia posadowień głębokich
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • tworzenie projektów budowlanych, wykonawczych i technologicznych
  • opieka nad projektem w fazie realizacji
  • obliczenia kontrolne obiektów istniejących i opracowanie wyników w formie prezentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne
  • ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki budowli i inżynierii
  • znajomość Prawa Budowlanego, przepisów i Polskich Norm
  • dobra znajomość obsługi programów CAD, office i MES
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe w projektowaniu
  • samodzielność i zaangażowanie w pracę
Oferujemy:
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych Klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów
  • umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • wynagrodzenie od 5000 zł