Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

Ogłoszenie numer: 4652247, z dnia 2021-05-24

ALIT SP. Z O.O.

ALIT Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjną, która oferuje w szerokim zakresie usługi projektowe jak również współudział w przedsięwzięciach inwestycyjnych "pod klucz" jako partner konsorcjum z firmami montażowymi lub produkcyjnymi urządzeń technologicznych.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne na kierunku budownictwo;
  • znajomość programów branżowych (Autocad, Autodesk Robot) oraz pakietu Microsoft office;
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu 3D w programach Advance Steel, Revit;
  • znajomość norm i przepisów budowlanych;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie z 20 letnim doświadczeniem oraz ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • pakiet medyczny.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

Podobne oferty

Asystent Architekta

PEKABEX

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Dodano: 2021-06-17

Opis stanowiska: Szczegółowa weryfikacja danych otrzymanych od Inwestora dotyczących terenu pod inwestycje; Sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji; Przeprowadzanie analiz możliwości zabudowy; Inwentaryzacja stanu...

Asystent projektanta konstrukcji inżynierskich

PEKABEX

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska: kreślenie rysunków elementów żelbetowych i stalowych, współpraca z innymi biurami projektowymi, fabryką i budową, przygotowanie zestawień, spisów, dokumentacji projektowej. studenci zaoczni lub absolwenci Politechniki na kierunku...