Asystent Projektanta - Branża Sanitarna

Ogłoszenie numer: 6306087, z dnia 2022-01-17

ESM Studio

ESM Studio

Jesteśmy firmą wielobranżową. Świadczymy usługi w zakresie:

  • Architektury
  • Instalacji Sanitarnych
  • Instalacji elektrycznych

Zajmujemy się projektowaniem różnorodnych budynków zaczynając od mieszkalnych po wielorodzinne, usługi, hotele i przemysłowe.

Działamy projektowo w środowisku 2D i 3D (Revit, Archicad) przy czym współpracujemy z firmami projektowymi i generalnymi wykonawcami w całej Polsce.

Miejsce pracy: łódzkie / Tuszyn

Opis stanowiska

Zatrudnię:

  • asystentów branży sanitarnej

Od pracownika wymagamy chęci rozwoju i minimalnej znajomości zagadnień branżowych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego zgodnego z branżą w jakiej będzie pracował (architektura, instalacje sanitarne)
  • znajomości programów Word, excel, autocad, Instalsoft, ArchiCAD
  • dobrej organizacji pracy, dynamizmu w działaniu, otwartości na zmiany.

Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę przy różnych ciekawych i ambitnych projektach
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdalnej pracy po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia