Asystent Projektanta - Branża Sanitarna

Ogłoszenie numer: 4301957, z dnia 2021-03-22

ESM Studio Mariusz Słowiński

Jesteśmy firmą wielobranżową. Świadczymy usługi w zakresie:

  • Architektury
  • Instalacji Sanitarnych
  • Instalacji elektrycznych

Zajmujemy się projektowaniem różnorodnych budynków zaczynając od mieszkalnych po wielorodzinne, usługi, hotele i przemysł.

Miejsce pracy: łódzkie / Tuszyn

Opis stanowiska

Zatrudnię asystenta przy projektowaniu instalacji sanitarnych. Do rysowania:

  • instalacji wod-kan
  • instalacji c.o.
  • instalacji wnetylacji mechanicznej
  • instalacji klimatyzacji
  • instalacji wody lodowej
  • instalacji sprężonego powietrza
  • instalacji gazów technicznych
  • instalacji technologicznych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego w zakresie inżynierii sanitarnej,
  • znajomości zagadnień dotyczących systemów wod-kan, co i wentylacji
  • dobrej organizacji pracy,
  • dynamizmu w działaniu,
  • otwartości na zmiany.
  • znajomość oprogramowania jak: Autocad, fdbes, word, excel, mile widziany Revit

Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę zdalną po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia
  • ciekawe tematy pozwalające nauczyć się wielu przydatnych umiejętności

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN