Asystent Kierownika projektu

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 5/ADM/MINDS_KP/21

Główne obowiązki:

  • wsparcie zespołów merytorycznych przy realizacji zakupów usług lub zatrudnianiu wykonawców: uzgadnianie z kierownikiem projektów zakresu merytorycznego przedmiotów zamówień oraz zakresów obowiązków rekrutowanych członków zespołu badawczego,
  • koordynacja dalszych etapów procesu min.: podpisania umów z wykonawcami i bieżąca z nim współpraca, odbiór przedmiotów zamówień, realizacja płatności,
  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu oraz Biurem Badań Naukowych i Rozwoju Kadry w celu realizacji administracyjnej oraz dokumentacyjnej projektu zgodnie z dokumentacją konkursową, opisem projektu oraz standardami obowiązującymi w Akademii,
  • dokumentowanie realizacji badań naukowych,
  • ewidencjonowanie w repozytoriach danych badawczych, opisywanie ich zgodnie z wytycznymi jednostki finansującej oraz opisem projektu badawczego,
  • gromadzenie i archiwizowanie efektów projektów i materiałów związanych z upowszechnianiem wyników badań,
  • koordynacja procesu uzyskania zgód komisji etycznych na realizację badań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta na studiach magisterskich (w przypadku jednolitych 5 letnich studiów magisterskich status studenta 4 lub 5 roku),
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami księgowymi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • rzetelność oraz terminowość w pracy z dokumentami księgowymi,
  • dokładność oraz skrupulatność,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola,
  • analizowanie i wyciąganie wniosków.

Oferujemy:

  • pracę w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie, co pozwala na zdobycie unikatowego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.