Asystent Kierownika Kontraktu

Jesteśmy firmą wykonawczą i doradczą sektora energetycznego.

Dysponujemy własnym biurem projektowym, wykwalifikowanymi i doświadczonymi kadrami inżynierskimi oraz montażowymi. W ramach prowadzonej działalności łączymy kompetencje kilku branż: elektrycznej, budowlanej, mechanicznej, sanitarnej, konsultingowej i finansowej.

Zajmujemy się całością procesów inwestycyjnych w obszarze energetyki od etapu projektowania, poprzez realizację oraz serwis oferowanej infrastruktury energetycznej. Prowadzimy jednocześnie projekty modernizacyjne istniejących już systemów energetycznych, z ukierunkowaniem na ich efektywność i bezpieczeństwo.

miejsce pracy: Raszyn
 Obowiązki:
  • Tworzenie dokumentacji projektowej/wykonawczej/powykonawczej instalacji fotowoltaicznych
  • Tworzenie koncepcji instalacji fotowoltaicznych
  • Opracowywanie schematów elektrycznych
  • Udział w procesie realizacyjnym

Wymagania:
  • Biegła umiejętność obsługi komputera w tym MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Biegła znajomość programu AutoCad
  • Ponadprzeciętna umiejętność logicznego myślenia
  • Prawo jazdy kat B.
  • Wykształcenie powiązane z elektrotechniką lub status studenta lub solidna wiedza w z zakresy elektrotechniki
  • Minimum roczne doświadczenie przy realizacji instalacji elektrycznych
  • Znajomość programu PV*Sol – mile widziane
  • Komunikatywność
  • Dokładność
  • Dobry humor – warunek konieczny
Oferujemy:
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Wsparcie zespołu
  • Przyjazna atmosfera
  • Praca częściowo zdalna
  • Środowisko Google Workspace