Asystent Kierownika Budowy

Przedsiębiorstwo AGAT S.A. z siedzibą w Koluszkach prowadzi rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Płock

Miejsce pracy  Płock + (budowy realizowane przez Przedsiębiorstwo na terenie całego kraju)

Opis zadań:
  • Współpraca z kierownikiem projektu w zakresie terminowej i jakościowej realizacji budowy zgodnie z dokumentacja techniczna, a także harmonogramem,
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Przygotowywanie zamówień/zleceń/pism.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne, elektromechaniczne lub automatyczne, energetyczne  lub w trakcie nauki,
  • Skrupulatność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznych,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy realizacji dużych projektów - wielobranżowych
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Prosimy również o zamieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Globetek Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Łódź

Dodano: dzisiaj

Obowiązki: ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, aktywne uczestnictwo w tworzeniu harmonogramu, udział w tworzeniu budżetu, prowadzenie dokumentacji, wsparcie Kierownika Budowy w bieżących sprawach, Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku...

Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Gazowych

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane INREM SP Z o. o.

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

wsparcie administracyjne dla kierownika budowy prowadzenie dokumentacji budowy przygotowywanie dokumentacji powykonawczych pozyskiwanie informacji wejściowych do tworzenia projektów współpraca z projektantami, geodetami, kierownikami budów w zakresie...