Asystent ds. Planowania Produkcji

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje budowlane ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Pyskowicka 15
Zadania:
  • Planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym,
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienia klienta,
  • Harmonogramowanie produkcji oraz nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych,
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów w realizacji zaplanowanej produkcji,
  • Rozliczanie bieżącej produkcji na podstawie raportów,
  • Praca w programie SAP oraz OR Soft
  • Tworzenie oraz obsługa BOM oraz Routing
Wymagania:
  • Wykształcenie o kierunku technicznym
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Excel
Oferujemy:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
  • Pracę na długie lata - już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz produktowe
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia
  • Mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników