Asystent/ Asystentka Projektanta

Ogłoszenie numer: 4395989, z dnia 2021-04-05

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji projektowych dla instalacji i mikroinstalacji fotowoltaicznych sprowadzające się głównie do:
    • odbycia wizji lokalnej na obiekcie
    • doboru niezbędnych komponentów (panele PV, falowniki, zabezpieczenia elektryczne, okablowanie, konstrukcje wsporcze, etc.)
    • doboru optymalnej konfiguracji systemu
  • tworzenie wstępnych koncepcji instalacji/mikroinstalacji PV
  • wsparcie techniczne dla wewnętrznych ekip montażowych
  • uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień zastosowanych rozwiązań projektowych (m.in. z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń p.poż.)
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów po-projektowych takich jak zgłoszenie do właściwego OSD, zawiadomienie właściwej jednostki PSP, etc.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe - min. 1 rok przy opracowywaniu dokumentacji projektowych/technicznych z zakresu fotowoltaiki
  • znajomość wymagań administracyjnych i legislacyjnych w zakresie budowy instalacji/mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • znajomość obsługi oprogramowania wspierającego projektowanie instalacji/mikroinstalacji PV (co najmniej PV Sol oraz AutoCAD)
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych (w tym głównie fotowoltaicznych) i umiejętność jej zastosowania w praktyce
  • prawo jazdy kat. B

OCZEKIWANE CECHY

  • samodzielność
  • dyspozycyjność (praca na pełny etat)
  • kreatywność
  • decyzyjność
  • zaangażowanie
  • ambicja

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • laptop i telefon służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabywania praktyki zawodowej pod kątem zdobycia w przyszłości uprawnień budowlanych
  • pracę pod okiem uprawnionego projektanta