Asystent / Asystentka konstruktora / Modeler BIM

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Lokalizacja Białystok, ul. Hetmańska 92
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Opracowywanie analizy dokumentacji projektowej konstrukcyjnej w zakresie prawidłowości przyjętych rozwiązań,
  • Opracowywanie rozwiązań zamiennych w stosunku do przyjętych w dokumentacji projektów konstrukcyjnych,
  • Analiza jakościowa i ilościowa rozwiązań analogicznych,
  • Wsparcie techniczne działu ofertowania, analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Współpraca z producentem, dostawcą oraz inwestorem w zakresie rozwiązań systemowych i zagadnień technicznych,
  • Wykonywanie modeli BIM na podstawie dokumentacji technicznej, zgodnych z wewnętrznymi standardami i wymaganiami informacyjnymi,
  • Wsparcie Dyrekcji Biura Technicznego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości programów AutoCAD oraz REVIT,
  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomości zasad projektowania, wskazane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wykształcenia wyższego technicznego (wskazane budownictwo - konstrukcje) - lub bycia w trakcie ostatniego semestru studiów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowania,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet kursów i szkoleń,
  • Pracę w biurze w Białymstoku  - ul. Hetmańska 92.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych (branża konstrukcyjna)

ESOLEO Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, al. Wyścigowa 6

Dodano: dzisiaj

Będziesz odpowiedzialna/y za: opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem projektanta z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi - w tym sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami,...

Asystent Projektanta - Specjalista BIM/Revit

Cowi Polska

Lokalizacja: zachodniopomorskie /

Dodano: wczoraj

Opis Stanowiska: Do głównych obowiązków Asystenta Projektanta BIM/REVIT obejmują: Przygotowanie i zarządzanie rysunkami CAD (2D/3D) oraz modelami w BIM na platformie REVIT MEP – w tym przygotowanie rysunków MEP, prezentacji wizualnych, raportowania, spotkań...