Asystent architekta

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/0450
OBOWIĄZKI:

opracowywanie i analizowanie materiałów do projektowanie, udział w pracach inwentaryzacyjnych, udział w pracach projektowych, opracowywanie rysunków i oposów do projektów budowlanych, kompletowanie dokumentacji (godziny pracy 8-16)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Architekt
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: architektura
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość programów wspomagających projektowanie AutoCad, Revit

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej