Architekt / Projektant

Ogłoszenie numer: 4664559, z dnia 2021-05-27

Klient portalu Praca.pl

poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie koncepcyjnych, funkcjonalnych, budowlanych i wykonawczych aranżacji wnętrz sklepów ( lokali usługowych, lokali gastronomicznych.)
  • Samodzielne inwentaryzowanie lokali (we własnym zakresie).
  • Projektowanie mebli i innych detali na wymiar.
  • Umiejętne wyszukiwanie i przygotowywanie zestawień materiałów wraz z ich zapotrzebowaniem .
  • Koordynowanie pracy własnej.
  • Przygotowywanie projektów na czas.
  • Punktualność i raportowanie bieżących efektów prac.
  • Bez prowadzenia ekip remontowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w tworzeniu projektu od etapu koncepcji po wsparcie na budowie.
  • Minimum 3 lata praktyki w pracowni projektowej. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu wnętrz lokali gastronomicznych,
  • Biegłą znajomością programów Auto CAD, SketchUp + V-Ray
  • Dobrą znajomością Photoshop, Excel,
  • Znajomości rynku branżowego, rysunku technicznego i wykonawczego , znajomości materiałów oraz umiejętności ich wyszukiwania i wykonywania spisów do projektów,
  • Umiejętności wykonywania wizualizacji,
  • Kreatywności ale i umiejętności pracy ze schematami
  • Zaangażowania, dokładności w przygotowywanych pracach, samodzielności oraz szybkiego ale efektywnego rozliczania się z zadań.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę przy ciekawych projektach wnętrz handlowo-usługowych.
  • Przyjazną atmosferę nastawioną na współpracę oraz realizowanie wspólnych celów.
  • Praca stacjonarna.
  • Warunki finansowe do ustalenia w zależności od posiadanego doświadczenia.