Architekt / Asystent Architekta

Ogłoszenie numer: 4583138, z dnia 2021-05-13

Biuro architektoniczne ARCHIMA realizuje projekty z dziedziny budownictwa:

  • mieszkaniowego jednorodzinnego
  • mieszkaniowego wielorodzinnego
  • hale magazynowe i produkcyjne
  • obiekty komercyjne
  • projekty elewacji
  • projekty aranżacji wnętrz

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów budowlanych w zakresie architektury od koncepcji poprzez projekt budowlany po wykonawczy
  • wykonywanie projektów wnętrz
  • wizualizacje
  • opracowywanie dokumentacji
  • koordynacja międzybranżowa

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie architektury, preferowane ukończone studia politechniczne.=
  • Znajomość programów Auto Cad, 3ds max, Corel

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy
  • Zatrudnienie na pełen etat w biurze
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samorealizacji
  • Dobrą atmosferę