Aranżator -projektant mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Miejsce pracy: Ubocze
Numer: StPr/20/0330
OBOWIĄZKI:
ze skierowaniem Giełda Pracy- doposażenie -uzupełnienie; wymagania pracodawcy: wykształcenie: wyższe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące; prawo jazdy kat. B; charakterystyka pracy: pomiary u klientów, projektowanie, doradztwo; umowa na czas określony, praca w godzinach 08.00-16.00, wynagrodzenie 2600,00 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Ubocze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim